Oryginalne części do Forda

Oryginalne części do Forda

Każdy, nawet najlepszy samochód co pewien czas wymaga wizyty w stacji ASO oraz wymiany niektórych przewidzianych przez producenta części. Jeśli posiadasz jeden z modeli marki Ford nasz autoryzowany salon samochodowy zapewni Ci pełny wybór oryginalnych części zamiennych.

Dlaczego oryginalne części zamienne?

Samochód to skomplikowana maszyna, w której każdy, nawet najdrobniejszy element został zaprojektowany tak, aby idealnie współpracował z innymi elementami zapewniając jak najefektywniejszą jazdę. Zastępując oryginalny element zamiennikiem ryzykujesz, że będzie on różnił się parametrami, klasa materiału, z którego go wykonano, a dzięki temu zmieni się tez charakter jego pracy.

Oryginalne części do Forda to dla Ciebie gwarancja, że Twój samochód wciąż będzie idealnie dopracowaną, zgraną maszyną, w której nie usłyszysz nietypowych dźwięków, nie poczujesz niewytłumaczonych wibracji, ani nie odczujesz pogorszenia komfortu jazdy.

Wybierając oryginalne części zamienne wybierasz najwyższą jakość i nienaganne funkcjonowanie auta, a wraz z nimi prawdziwą radość z prowadzenia i znacznie dłuższą żywotność pojazdu.

Oferujemy pełen wybór części zamiennych

Przejechałeś kilkadziesiąt tysięcy kilometrów swoim Fordem i potrzebujesz nowych klocków hamulcowych? Wymiany wymaga wyeksploatowany filtr powietrza w Twoim wozie? Oferujemy Ci oryginalne części do Forda, wśród których znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz? Wybierając nasze produkty zyskujesz pewność, że:

  • zostały one przetestowane pod katem bezpieczeństwa w Twoim samochodzie,
  • idealnie dopasują się do pozostałych komponentów perfekcyjne zastępując zużyte elementy,
  • zagwarantują ci stan i funkcjonalność podzespołów samochodu z okresu przed ich uszkodzeniem,
  • posiadają nieprzerwaną gwarancję na perforację korozyjną.


Twój Ford uległ wypadkowi lub wymaga wymiany zużytych części? Zagwarantujemy Ci każdy poszukiwany model w najkrótszym możliwym czasie, bez konieczności długiego oczekiwania na jego sprowadzenie.

Posiadamy oryginalne części do Forda, które przywrócą pełną sprawność Twojego samochodu! Masz problem z wyborem? Zadzwoń lub odwiedź nas w warszawskim salonie, a nasz doradca pomoże Ci go rozwiązać.

Kontakt z działem części