Godziny otwarcia:

Serwis
Pon. - Pt.: 7.00 - 19.00
Sob.: 9.00 - 14.00

Części i akcesoria
Pon. - Pt.: 7.00 - 19.00
Sob.: 9.00 - 14.00

Serwis

Piotr Fabisiak
Kierownik działu serwisu i części zamiennych
22 517 55 00
serwis@autonobile.pl

Tomasz Strzałkowski
Doradca serwisowy
22 517 55 28,694 445 503
t.strzalkowski@autonobile.pl

Daniel Wołkow
Doradca serwisowy
22 517 55 14, 660 723 625
d.wolkow@autonobile.pl

Krzysztof Lubański
Doradca serwisowy, Koordynator ds. BSC
22 517 55 32, 660 784 640
k.lubanski@autonobile.pl

Robert Lamparski
Doradca serwisowy
22 517 55 29, 795 135 354
r.lamparski@autonobile.pl

Grzegorz Rajczak
Specjalista ds. gwarancji
22 517 55 37
g.rajczak@autonobile.pl

Serwis / BSC

Andrzej Król
Koordynator ds. umów serwisowych
22 517 55 38, 694 445 502
a.krol@autonobile.pl

Daniel Wołkow
Koordynator ds. BSC
22 517 55 14, 660 723 625
d.wolkow@autonobile.pl

Części zamienne i akcesoria

Maciej Demianiuk
Za-ca Kierownika działu części
22 517 55 27, 604 150 854
m.demianiuk@autonobile.pl

Adam Świderski
Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych
22 517 55 27
a.swiderski@autonobile.pl

Michał Rogala
Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych
22 517 55 26
m.rogala@autonobile.pl

Piotr Aderek
Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych
22 517 55 26
p.aderek@autonobile.pl

Wojciech Fortuna
Koordynator sprzedaży hurtowej części
22 517 55 04, 604 967 808
w.fortuna@autonobile.pl