Gwarancja Ford

W celu zapewnienia Państwu całkowitego zadowolenia z eksploatacji zakupionego samochodu, utrzymania warunków gwarancji Ford oraz zapewnienia maksymalnej sprawności przez cały okres eksploatacji należy pamiętać o wykonaniu okresowych przeglądów technicznych i przeglądów powłoki lakierniczej samochodu (raz w roku lub co 20 tys. - w zależności co nastąpi wcześniej).

Tylko oryginalne części zamienne oraz naprawy dokonywane według określonych opracowanych przez najlepszych specjalistów Ford technologii pozwolą zachować jego wysoką wartość użytkową pojazdu. Przy każdej wizycie nasz doświadczony, wyszkolony personel przy użyciu wyspecjalizowanych narzędzi i urządzeń diagnostycznych w wieloetapowym procesie kontroli sprawdzi wszystkie możliwe elementy składowe mogące wpływać na bezpieczne użytkowanie samochodu.


 

ford-protect-przedluzona-gwarancja-auto-nobile

Ford Protect - sprawdź przedłużoną gwarancję

Każdy nowy samochód Ford objęty jest 2-letnią opieką gwarancyjną producenta bez żadnych dodatkowych kosztów. Obecnie jednak dzięki współpracy Ford Polska z dealerami  w ramach programu Ford Protect (przedłużona gwarancja) do każdego zakupionego Forda dołączamy gwarancję na okres 3 lat lub do 60 tys. w cenie samochodu (dla Klientów indywidualnych) abyś mógł poznać zalety bezstresowego użytkowania Twojego Forda. Program Ford Protect może być rozszerzony na okres do 4 i 5 roku w dwóch wariantach: do 100 - 150 tys. km. w zależności od intensywności  jazdy.


 

gwarancja-10-lat

Zapytaj Doradcę Serwisowego w Auto Nobile

Twój Ford może się cieszyć "dobrym zdrowiem" i właściwą opieką specjalistów nawet przez 10 lat w ramach płatnej usługi Gwarancja12, kiedy to po upływie gwarancji podstawowej możliwe jest jej wykupienie w cenie 139 zł na rok lub do następnego przeglądu. Oferta Gwaracja12 zawiera w sobie pakiet Assistance12 czyli całodobową pomoc na drodze przez okres 12 m-cy oraz obejmuje:

  • silnik
  • układ przeniesienia napędu
  • skrzynię biegów
  • wybrane elementy sterowania i osprzętu silnika