Dlaczego Autoryzowany Serwis Ford (ASO)

W życiu codziennym na wielu płaszczyznach spotykamy sie z sytuacjami, kiedy nasze sprzęty czy akcesoria wymagają przeglądów, napraw bądź wymiany podzespołów i usprawnienia. Nikt nie zna lepiej Twojego Forda niż my. Mamy dostęp do aktualnej wiedzy technicznej, na bieżąco jesteśmy poddawani szkoleniom oraz zobligowani do poszerzania wiedzy i sprzętu gwarantującego obsługę serwisową na najwyższym poziomie.

Tylko w takim środowisku, w rękach wyspecjalizowanych mechaników ASO Twój Ford w każdej sytuacji otrzyma fachowa pomoc. Na miejscu zamówione zostaną oryginalne części a wszystkie czynności skoordynowane w taki sposób, który zapewni optymalizację czasu i kosztów naprawy.

Ford coraz bardziej dba o zadowolenie Klientów, którzy chcieliby cieszyć się z użytkowania swoich samochodów jak najdłużej. Nie oznacza to, że starsze modele pozostawiamy bez wsparcia. Właśnie specjalnie dla nich - tych 4-letnich i starszych przygotowaliśmy specjalne warunki w ramach programu Ford Motorcraft - niższe koszty przeglądów oraz wielu części i akcesoriów >>> Serwis Ford Motorcraft

A może wolisz od razu skorzystać z przedłużonej gwarancji i mieć spokój na najbliższe 10 lat!!! Poznaj ofertę Gwarancja12 - jest to płatna usługa (139 zł na rok lub do następnego przeglądu) dostępna dla wszystkich Klientów, którym skończyła się gwarancja podstawowa lub posiadają samochód z importu, a ważnym aspektem jest dla nich właściwa opieka i troska o bezpieczeństwo swoje, jako kierowcy, oraz podróżujących z nim pasażerów.