Serwis i części

Arrow
Arrow
Slider

Autoryzowany Serwis Forda, ASO Ford - Warszawa

Wyróżnienia dla Serwisu Ford Auto Nobile

Witamy w Serwisie Auto Nobile!

Posiadanie samochodu wiąże się z obowiązkiem dokonywania okresowych przeglądów, wymianą zużytych części, płynów, opon i naprawami drobnych usterek czy po wypadkach. Nasz serwis Forda z lokalizacją w mieście Warszawa zagwarantuje Ci nie tylko kompleksową obsługę, ale również samochód zastępczy na czas naprawy.

Stosujemy najwyższe standardy Forda

Jesteś właścicielem jednego z modeli marki Ford? Jeśli chcesz zapewnić sobie jak najlepszą obsługę i mieć gwarancję, że przeprowadzona diagnostyka czy też wykonana naprawa spełniają wszystkie normy zalecane przez producenta, nasz autoryzowany serwis Forda na terenie miasta Warszawa zapewni Ci najlepszą z możliwych obsługę.

W swojej pracy stosujemy tylko najwyższe standardy, potwierdzone osiągnięciami na Olimpiadzie Forda oraz znaczącym gronem zadowolonych klientów. W praktyce korzystamy jedyne z wyspecjalizowanych narzędzi diagnostycznych i oryginalnych części zamiennych, dlatego każdy samochód opuszczający nasz serwis Forda spełnia normy przewidziane dla nowych pojazdów.

Na co możesz liczyć w naszym salonie?

Dbanie o wizerunek marki jest naszym credo podobnie, jak najwyższe zadowolenie klienta, dlatego wybierając nasz autoryzowany serwis Forda otrzymujesz kompleksową opiekę, w ramach której gwarantujemy:

  • diagnostykę problemu za pomocą profesjonalnych urządzeń zalecanych przez koncern Forda,
  • pełny zakres usług blacharskich i lakierniczych oraz wszelkie inne naprawy w naszym salonie i w oddziale firmy,
  • wyłącznie oryginalne części zamienne,
  • możliwe krótki czas naprawy oraz samochód zastępczy na okres pobytu Twojego pojazdu w serwisie,
  • sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów do Forda,
  • kompleksową opiekę doradcy.

Twój Ford wymaga przeglądu technicznego, wymiany oleju, klocków hamulcowych, opon czy wyważenia kół? Miałeś stłuczkę albo wypadek i poszukujesz warsztatu, który najlepiej wykona naprawę? Odwiedź nasz serwis Forda w Warszawie, a zagwarantujemy Ci, że Twój samochód znów będzie niezawodny!

Zadbaj o swój model Forda! Wybierz dla niego to, co najlepsze i zadzwoń do naszego salonu, aby umówić się na wizytę!