Ford Używane

autonobile_komis_pasek_blue-11 (002)

Samochody używane Ford

Kupując używane auto stajesz przed dylematem, jaki model wybrać. Marka Ford od lat cieszy się zaufaniem kupców na rynku wtórnym, ponieważ jest synonimem jakości i zaawansowanych technologii. To połączenie sprawia, że również samochody używane Ford mogą służyć niezawodnie przez długie lata. Zalet z ich zakupu jest wiele, a najważniejsza to oczywiście oszczędność w porównaniu z autami nowymi z salonu. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez konstruktorów marki od lat wyprzedzają rynkowe trendy, dzięki czemu nawet kilkuletnie auta używane nie tracą na jakości. Podobnie wygląda kwestia designu – aerodynamiczny kształt, nowoczesna linia nadwozia, harmonijny przód. Ford to auto, które od lat pozostaje symbolem klasy i wyznacza nowe trendy motoryzacyjne.

Auta używane – dlaczego Ford?

Na hasło "używane" wiele osób staje się bardziej czujnych. Zwłaszcza w kontekście aut występuje pewne ryzyko, ponieważ nie zawsze jest znana cała historia pojazdu, jego napraw i innych zdarzeń wynikających z eksploatacji. Marka Ford od lat słynie z niezawodności, wielu użytkowników ceni samochody za bezawaryjną jazdę, a autoryzowane serwisy za profesjonalizm. Nic więc dziwnego, że wśród kupujących auta używane to właśnie Ford cieszy się niesłabnących zainteresowaniem (w 2017 roku Ford Focus znalazł się na pierwszym miejscu w zestawieniu najchętniej kupowanych aut z rynku wtórnego).

Samochody używane Ford, sprzedawane w naszym autoryzowanym salonie w Warszawie pochodzą z zaufanego źródła, a co szczególnie ważne objęte są gwarancją. Poniżej prezentujemy szczegóły tej interesującej oferty.

Gwarancja Forda – używane samochody

Ochrona Ford używane dotyczy samochodów sprzedawanych za pośrednictwem naszego autoryzowanego serwisu w Warszawie. Prezentujemy szeroką gamę aut dostawczych oraz osobowych, które są objęte programem gwarancyjnym chroniącym przed skutkami wystąpienia awarii na obszarze całej Polski.

Oferujemy dwa pakiety gwarancyjne Silver i Gold, w skład których wchodzi m.in.:

  • ochrona przed niespodziewanymi kosztami napraw,
  • ochrona części i podzespołów,
  • ochrona gwarancyjna pojazdu do 8 lat lub przebiegu do 150.000 km
  • assistance drogowy przez okres 12 miesięcy.

Samochody używane Ford, kupowane w ramach omawianego programu to najlepsza inwestycja dla osób, które szukają pojazdów z rynku wtórnego. Dzięki oferowanym pakietom gwarancyjnym możesz mieć pewność, że zakupione auto zasługuje na pełne zaufanie.

Życzymy bezawaryjnej i zawsze bezpiecznej jazdy do celu!