Ford Używane

samochody używane Ford

 

Samochody używane Ford

Kupując używane auto stajesz przed dylematem, jaki model wybrać. Marka Ford od lat cieszy się zaufaniem kupców na rynku wtórnym, ponieważ jest synonimem jakości i zaawansowanych technologii. To połączenie sprawia, że również samochody używane Ford mogą służyć niezawodnie przez długie lata. Zalet z ich zakupu jest wiele, a najważniejsza to oczywiście oszczędność w porównaniu z autami nowymi z salonu. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez konstruktorów marki od lat wyprzedzają rynkowe trendy, dzięki czemu nawet kilkuletnie auta używane nie tracą na jakości. Podobnie wygląda kwestia designu – aerodynamiczny kształt, nowoczesna linia nadwozia, harmonijny przód. Ford to auto, które od lat pozostaje symbolem klasy i wyznacza nowe trendy motoryzacyjne.

Auta używane – dlaczego Ford?

Na hasło "używane" wiele osób staje się bardziej czujnych. Zwłaszcza w kontekście aut występuje pewne ryzyko, ponieważ nie zawsze jest znana cała historia pojazdu, jego napraw i innych zdarzeń wynikających z eksploatacji. Marka Ford od lat słynie z niezawodności, wielu użytkowników ceni samochody za bezawaryjną jazdę, a autoryzowane serwisy za profesjonalizm. Nic więc dziwnego, że wśród kupujących auta używane to właśnie Ford cieszy się niesłabnących zainteresowaniem (w 2017 roku Ford Focus znalazł się na pierwszym miejscu w zestawieniu najchętniej kupowanych aut z rynku wtórnego).

Samochody używane Ford, sprzedawane w naszym autoryzowanym salonie w Warszawie pochodzą z zaufanego źródła, a co szczególnie ważne objęte są gwarancją. Poniżej prezentujemy szczegóły tej interesującej oferty.

Gwarancja Forda – używane samochody

Ochrona Ford używane dotyczy samochodów sprzedawanych za pośrednictwem naszego autoryzowanego serwisu w Warszawie. Prezentujemy szeroką gamę aut dostawczych oraz osobowych, które są objęte programem gwarancyjnym chroniącym przed skutkami wystąpienia awarii na obszarze całej Polski.

Oferujemy dwa pakiety gwarancyjne Silver i Gold, w skład których wchodzi m.in.:

  • ochrona przed niespodziewanymi kosztami napraw,
  • ochrona części i podzespołów,
  • ochrona gwarancyjna pojazdu do 8 lat lub przebiegu do 150.000 km
  • assistance drogowy przez okres 12 miesięcy.

Samochody używane Ford, kupowane w ramach omawianego programu to najlepsza inwestycja dla osób, które szukają pojazdów z rynku wtórnego. Dzięki oferowanym pakietom gwarancyjnym możesz mieć pewność, że zakupione auto zasługuje na pełne zaufanie.

Życzymy bezawaryjnej i zawsze bezpiecznej jazdy do celu!