previous arrow
next arrow
Slider
WersjaCena
Trendod 115 380 zł (z VAT)
Titaniumod 125 930 zł (z VAT)
ST-Lineod 135 130 zł (z VAT)
Vignaleod 163 980 zł (z VAT)

Ford S-Max - najlepszy samochód flotowy dla menedżera - MPV!

Ford S-MAX

Zgrabna i muskularna sylwetka Forda S-MAX odzwierciedla nowy trend w podejściu do projektowania. Kryje on w sobie wyjątkowo obszerne wnętrze mieszczące do trzech rzędów siedzeń, które można wykorzystać na wiele sposobów – zapakować dzieciaki i pojechać na wycieczkę czy może wrzucić deskę surfingową i wyruszyć ku wysokiej fali. Wybór należy do Ciebie. Dokądkolwiek się wybierasz, zabierze Cię tam stylowy i opływowy Ford S-MAX, oferując przy tym swój sportowy charakter i przestronne wnętrze.

Nowy Ford S-MAX to dynamiczne ucieleśnienie energii w ruchu – nawet gdy stoi. Niech nikogo nie zwiedzie jego elegancka sylwetka. Zgrabny i wyrafinowany S-MAX to także jeden z najbardziej praktycznych i wszechstronnych pojazdów na drodze, który spełni każde zadanie. S-MAX jest dostępny w trzech wersjach, a każda łączy doskonałe osiągi z niepowtarzalnym stylem.

S-MAX to marzenie każdego kierowcy kochającego niezależność. Auto pomieści wszystko, co potrzebne – niezależnie od tego, czy Twoim celem jest stok narciarski, szkolna brama Twoich dzieci, galeria sztuki, czy też dom aukcyjny. Niezależnie składane fotele w drugim i trzecim rzędzie gwarantują przestrzeń i elastyczność kształtowania wnętrza Twojego Forda S-MAX.

Zgrabny i wyrafinowany S-MAX to także jeden z najbardziej praktycznych i wszechstronnych pojazdów na drodze, który spełni każde zadanie. S-MAX jest dostępny w trzech wersjach, a każda łączy doskonałe osiągi z niepowtarzalnym stylem.

Możliwość wyboru spośród trzech wersji – Trend, Titanium i Titanium S – sprawia, że każdy znajdzie swojego Forda S-MAX odpowiadającego zarówno wymaganiom estetycznym, jak i możliwościom finansowym.

S-Max Trend
z gracją łączy stylistykę samochodu sportowego z przestronnym i funkcjonalnie
zaprojektowanym wnętrzem

S-Max Titanium
śmiałe kontury nadwozia Forda S-MAX Titanium kryją prawdziwe bogactwo najnowszych technologii i wyposażenia podkreślającego sportowy charakter tej wersji, o pełnym komforcie nie wspominając.

 

Galeria