Ford Mustang

Arrow
Arrow
Slider

Ford Mustang

WersjaCena
Mustang Fastback EcoBoostod 170 300 zł (z VAT)
Mustang Fastback GTod 195 300 zł (z VAT)
Mustang Convertible EcoBoostod 187 300 zł (z VAT)
Mustang Convertible GTod 212 300 zł (z VAT)
Pobierz cennik

Amerykańska legenda szos

Ford składa hołd legendzie. 

Jeden z najbardziej znanych samochodów Hollywood powraca po 50 latach od przełomowej sceny Stevea McQueena w filmie Bullitt.

Limitowana wersja Mustanga Bullitt wyposażona jest w 5-litrowy silnik V8 o zwiększonej mocy 460KM i momecie obrotowym na poziomie 569 Nm.

Nowa wersja oddaje hołd samochodowi z 1968 r.

Dostępna będzie w dwóch kolorach; czarnym i charakterystycznym ciemnozielonym Dark Highland Green.

Wnętrze podkreśla 12-calowy cyfrowy zestaw wskaźników LCD, na którym wyświetla się specjalne powitanie. Czarne skórzane fotele RECARO® z unikalnym zielonym przeszyciem, zamiast wszystkim znanego logo konia na kierownicy w tej wersji występuje napis „Bullitt“. Nie mogło też zabraknąć białego drążka zmiany biegów, który jest istotnym detalem tego modelu.

Już wkrótce...

 

1964 rok to z pewnością był przełomowy czas dla Forda. W tym roku powstał pierwszy model Mustanga, który odniósł ogromny sukces. Wreszcie, 50 lat później Ford Mustang trafia na rynek europejski i wciąż nas zachwyca.

Nowy Mustang to oddana kopia oryginalnego Mustanga w samochodzie XXI wieku z imponującymi osiągami ale ciągle przy zachowaniu stylistyki nadwozia, która od 50 lat wciąż wzbudza emocje. Nie ważne, czy jest to Fastback, czy Convertible –zachwychwycają charakterystyczna muskularna sylwetka, najnowocześniejsze technologie oraz niepowtarzalny dźwięk, który zachęca do wejścia na wyższe obroty.

Poprzednim, amerykanskim generacjom Mustanga zarzucano brak dbałosci o jakość wnętrza. Europejscy nabywcy są bardziej wymagający i teraz Ford znalazł kompromis utrzymując amerykański stylu wykonany europejską ręką.

Wnętrze Mustanga jest integralną wersją wizerunku sportowego samochodu z precyzyjnie dopracowanymi detalami, takimi jak wielki dotykowy ekran, przełącznik trybów jazdy. Dadano również wyczekiwane przez nabywców kubełkowe fotele Recaro.

Co innowacyjnego spotkamy w nowym Mustangu?

Z pewnością jest to poduszka powietrzna umieszczona w zupełnie nowym miejscu. Znajduje się w drzwiach schowka pasażera, a jej zadaniem jest chronić kolana. W standardzie nowy Mustang posiada osiem poduszek powietrznych i tym samym uzyskał najwyższą ocenę w testach zderzeniowych.

Nowy Ford Mustang jest najbardziej zaawansowanym oraz najbardziej ekskluzywnym modelem, jaki do tej pory wypuścił Ford. Ten model zdeklasował konkurencje w segmencie sportowych coupe, był to najlepiej sprzedający się model 2015 roku.

Legendarny już Mustang dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych. Ford wyszedł na przeciw oczekiwanion klientów i oprócz znanej wszystkim wersji 5 litrowego silnika GT o mocy 450 KM wprowadził 2.3 litrowy silnik EcoBoost o mocy 290 KM nie zmieniajac przy tym cech typowych dla kultowego już Forda Mustanga.

"Mustang to wiecej niz samochod- to serce i dusza Forda" – Ford