Ford Mustang

Arrow
Arrow
Slider

Ford Mustang

WersjaCena
Mustang Fastbackod 162 000 zł (z VAT)
Mustang Fastback GTod 183 000 zł (z VAT)
Mustang Convertibleod 179 000 zł (z VAT)
Mustang Convertible GTod 200 000 zł (z VAT)
Pobierz cennik

Amerykańska legenda szos

1964 rok to z pewnościa był przełomowy czas dla Forda. W tym roku powstał pierwszy model Mustanga, ktory odniósł ogromny sukces. Wreszcie, 50 lat później Ford Mustang trafia na rynek europejski i wciąż nas zachwyca.

Nowy Mustang to oddana kopia oryginalnego Mustanga w samochodzie XXI wieku z imponującymi osiągami ale ciągle przy zachowaniu stylistyki nadwozia, która od 50 lat wciąż wzbudza emocje. Nie ważne, czy jest to Fastback, czy Convertible –zachwychwycają charakterystyczna muskularna sylwetka, najnowocześniejsze technologie oraz niepowtarzalny dźwięk, który zachęca do wejścia na wyższe obroty.

Poprzednim, amerykanskim generacjom Mustanga zarzucano brak dbałosci o jakość wnętrza. Europejscy nabywcy są bardziej wymagający i teraz Ford znalazł kompromis utrzymując amerykański stylu wykonany europejską ręką.

Wnętrze Mustanga jest integralną wersją wizerunku sportowego samochodu z precyzyjnie dopracowanymi detalami, takimi jak wielki dotykowy ekran, przełącznik trybów jazdy. Dadano również wyczekiwane przez nabywców kubełkowe fotele Recaro.

Co innowacyjnego spotkamy w nowym Mustangu?

Z pewnością jest to poduszka powietrzna umieszczona w zupełnie nowym miejscu. Znajduje się w drzwiach schowka pasażera, a jej zadaniem jest chronić kolana. W standardzie nowy Mustang posiada osiem poduszek powietrznych i tym samym uzyskał najwyższą ocenę w testach zderzeniowych.

Nowy Ford Mustang jest najbardziej zaawansowanym oraz najbardziej ekskluzywnym modelem, jaki do tej pory wypuścił Ford. Ten model zdeklasował konkurencje w segmencie sportowych coupe, był to najlepiej sprzedający się model 2015 roku.

Legendarny już Mustang dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych. Ford wyszedł na przeciw oczekiwanion klientów i oprócz znanej wszystkim wersji 5 litrowego silnika GT o mocy 421 KM wprowadził 2.3 litrowy silnik EcoBoost o mocy 317 KM nie zmieniajac przy tym cech typowych dla kultowego już Forda Mustanga.

„Mustang to wiecej niz samochod- to serce i dusza Forda.“ – Ford

Galeria