Ford Galaxy

previous arrow
next arrow
Slider

Ford Galaxy

WersjaCena
Trendod 126 880 zł (z VAT)
Titaniumod 137 730 zł (z VAT)
Pobierz cennik

Ford Galaxy na nowo definiuje pojęcie „podróżowania pierwszą klasą". Mieszcząc w komfortowych warunkach do siedmiu dorosłych osób, łączy w sobie luksusowe, obszerne wnętrze i bardzo dobre osiągi.

Duże wrażenie robi nowoczesna linia nadwozia wszystkich wersji Galaxy. Dynamiczny Galaxy w każdym calu potwierdza, jak powinno wyglądać luksusowe auto. Teraz Galaxy jest dłuższy i szerszy, przyjaźniejszy dla pasażerów i ich bagażu oraz bardziej aerodynamiczny dzięki niższemu zawieszeniu. Od momentu wejścia „na pokład" nie będziesz miał wątpliwości, że podróżujesz pierwszą klasą.

Wnętrza wszystkich nowych wersji Galaxy są przestronne, wygodne i eleganckie. Nawet wtedy, gdy autem podróżuje siedem osób wraz z bagażami. Regulowane w pięciu miejscach fotele stwarzają możliwości 32 ustawień siedzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, co przewozisz, masz zawsze dużo przestrzeni. Mnóstwo pomysłowych schowków w drzwiach, pod siedzeniami, nawet nad głową, pozwala na znalezienie miejsca dla wielu rozmaitych rzeczy. Jazda Galaxy to czysta przyjemność. Jest zwrotny, niezawodny i prowadzi się go bardzo płynnie. Ma wszystko, czego potrzeba Tobie i Twoim pasażerom, aby dojechać do celu zrelaksowanym i wypoczętym.

Galaxy Trend
to podstawowe wyposażenie plus jeszcze więcej komfortu. Posiada fotel kierowcy z regulacją podparcia odcinka lędźwiowego, elektronicznie sterowaną klimatyzację dwustrefową (DEATC) oraz kierownicę i uchwyt dźwigni biegów pokryte skórą. Opcjonalnie dostępne są składane elektrycznie lusterka boczne, system multimedialny DVD aby zapewnić pasażerom rozrywkę oraz wewnętrzny schowek dachowy.

 

 

Galeria