Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod poniższymi adresami e-mailowymi, oraz telefonem:

  • Salon i Serwis Mechaniczny

ul. Płowiecka 62
tel. (22) 517 55 00, fax. (22) 517 55 33

  • Centrum Blacharsko-Lakiernicze,

ul. Trakt Brzeski 97, Zakręt k. W-wy
tel. (22) 44 86 100


Godziny otwarcia:

Salon
Pon. - Pt.: 9.00 - 19.00
Sob.: 10.00 - 14.00

Sprzedaż Detaliczna Samochodów Nowych - salon@autonobile.pl
Sprzedaż Flotowa Samochodów Nowych - flota@autonobile.pl

Sprzedaż detaliczna (salon)

Jacek Maksymowicz
Specjalista ds. Sprzedaży Detalicznej i Flotowej
22 517 55 22, 604 960 027
mailto:j.maksymowicz@autonobile.pl

Mateusz Czarnecki
Key Account Manager
22 517 55 07, 604 931 003
m.czarnecki@autonobile.pl

Zofia Stoberska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 07, 501 708 710
z.stoberska@autonobile.pl ; salon@autonobile.pl

Michał Antczak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 23, 660 724 112
m.antczak@autonobile.pl

Piotr Kwiatkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 23, 502 779 615
p.kwiatkowski@autonobile.pl