Nowy Ford Transit

previous arrow
next arrow
Slider

Nowy Ford Transit

WersjaCena
VAN RWD
Ambienteod 95 080 zł (z VAT)
Trendod 101 080 zł (z VAT)
VAN AWD
Ambienteod 118 830 zł (z VAT)
Trendod 124 830 zł (z VAT)
VAN FWD
Ambienteod 88 380 zł (z VAT)
ECOneticod 94 680 zł (z VAT)
Trendod 94 380 zł (z VAT)
AUTOBUS
Trendod 131 330 zł (z VAT)
PODWOZIA
Ambiente FWDod 84 830 zł (z VAT)
Ambiente RWDod 84 030 zł (z VAT)
Ambiente AWDod 104 730 zł (z VAT)
Cennik Transit VAN napęd przedni FWD Cennik Transit VAN napęd tylny Cennik Transit VAN kombi
Nowy Ford Transit to największy Van w swojej klasie, który oferuje kilka wersji rozstawu osi, kabin i wysokości dachu oraz różne silniki i rozwiązania zarówno przestrzeni ładunkowej, jak i pasażerskiej. Pozwala to na łatwe dobranie pojazdu do specyfiki wykonywanej pracy. Powiedz nam, czym się zajmujesz i czego oczekujesz, a my na pewno znajdziemy Forda Transit pasującego do Twojego biznesu.

Na długiej liście najnowocześniejszych technologii znajduje się m.in. Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy, inteligentny tempomat, system poprawiający stabilność na zakrętach (TVC), czy modem FordPass Connect, który zmienia samochód w mobilne biuro. Ich zadaniem jest ułatwienie jazdy zarówno w trasie jak i po mieście. Duża część zastosowanych rozwiązań działa automatycznie, co pozwala kierowcy lepiej skoncentrować się na sytuacji panującej na drodze. Z kolei technologie ograniczające spalanie, takie jak ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging), pomagają ograniczyć zużycie paliwa przez silnik, zachowując jednocześnie jego wysoką moc i elastyczność.

Nowy Ford Transit oferuje znakomite parametry przestrzeni ładunkowej. Pojemność 15,1 m3, długość do 3 metrów, ładowność do 2,7 tony - dzięki czemu może przewieźć praktycznie każdy ładunek. Dodatkowo auto może być wyposażone w wysoko umieszczoną tylną kamerę z oświetlenie LED, oraz przednią kamerę szerokokątna, dzięki czemu wszystko wokół pojazdu jest w polu widzenia. Wszystko to sprawia, że Nowy Ford Transit w codziennym użytkowaniu jest niezwykle komfortowy.

Inżynierowie Forda wypracowali również skuteczne metody zabezpieczenia ładunku i samego Forda Transit przed złodziejami. Dlatego zastosowano ultra mocne zamki i blokady oraz zaawansowane technologicznie systemy alarmowe. Wszystko po to, aby zaoszczędzić Ci kłopotów.

Dowiedz się więcej o wrażeniach z jazdy, konstrukcji, użyteczności, kosztach, wydajności, osiągach, bezpieczeństwie, parametrach oraz dostępnych rodzajach nadwozia i wersjach nowego Forda Transit.

 

 

Galeria