Ford Transit

previous arrow
next arrow
Slider

Ford Transit

WersjaCena
VAN RWD
Ambienteod 95 080 zł (z VAT)
Trendod 101 080 zł (z VAT)
VAN AWD
Ambienteod 118 830 zł (z VAT)
Trendod 124 830 zł (z VAT)
VAN FWD
Ambienteod 88 380 zł (z VAT)
ECOneticod 94 680 zł (z VAT)
Trendod 94 380 zł (z VAT)
AUTOBUS
Trendod 131 330 zł (z VAT)
PODWOZIA
Ambiente FWDod 84 830 zł (z VAT)
Ambiente RWDod 84 030 zł (z VAT)
Ambiente AWDod 104 730 zł (z VAT)
Cennik Transit VAN napęd przedni FWD Cennik Transit VAN napęd tylny Cennik Transit VAN kombi
Nowy Ford Transit to największy van w swojej klasie, który oferuje kilka wersji rozstawu osi, kabin i wysokości dachu oraz różne silniki i rozwiązania zarówno przestrzeni ładunkowej, jak i pasażerskiej. Pozwala to na łatwe dobranie pojazdu do specyfiki wykonywanej pracy. Powiedz nam, czym się zajmujesz i czego oczekujesz, a my na pewno znajdziemy Forda Transit pasującego do Twojego biznesu.

Na długiej liście najnowocześniejszych technologii znajduje się m.in. Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy, inteligentny tempomat oraz system poprawiający stabilność na zakrętach (TVC). Ich zadaniem jest ułatwienie jazdy zarówno w trasie jak i po mieście. Duża część zastosowanych rozwiązań działa automatycznie, co pozwala kierowcy lepiej skoncentrować się na sytuacji panującej na drodze. Z kolei technologie ograniczające spalanie, takie jak ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging), pomagają ograniczyć zużycie paliwa przez silnik, zachowując jednocześnie jego wysoką moc i elastyczność.

Przestrzeń ładunkowa w nowym Fordzie Transit oferuje spore możliwości transportowe. Jej pojemność może wynosić nawet 15,1 m3 i pozwala zmieścić ładunek o długości do 4,2 m. Natomiast fabrycznie montowany hak holowniczy umożliwia holowanie przyczepy o łącznej masie do 3,5 tony.

Inżynierowie Forda wypracowali również skuteczne metody zabezpieczenia ładunku i samego Forda Transit przed złodziejami. Dlatego zastosowano ultramocne zamki i blokady oraz zaawansowane technologicznie systemy alarmowe. Wszystko po to, aby zaoszczędzić Ci kłopotów.

Dowiedz się więcej o wrażeniach z jazdy, konstrukcji, użyteczności, kosztach, wydajności, osiągach, bezpieczeństwie, parametrach oraz dostępnych rodzajach nadwozia i wersjach nowego Forda Transit.

 

 

Galeria