Ford Transit Podwozie

previous arrow
next arrow
Slider

Ford Transit Podwozie

WersjaCena
Ambiente FWDod 96 080 zł (netto)
Ambiente RWDod 95 280 (netto)
Cennik Transit Podwozie Kabina Cennik Transit Podwozie Kabina Podwójna
Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną to jeden z najsolidniejszych i najbardziej uniwersalnych pojazdów, który może stać się mocnym fundamentem Twojego biznesu. Niezależnie od rodzaju działalności ten wyjątkowy samochód doda jej profesjonalizmu. Jego oryginalny, charakterystyczny wygląd sprawia, że prezentuje się świetnie nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki bogatej palecie kolorów nadwozia Twoja firma będzie się wyróżniać. Rzecz jasna, znajdziesz też różne linie nadwozia odpowiadających wszelkim możliwym potrzebom.

Ford Transit Podwozie z kabiną to samochód stworzony do ciężkiej pracy. Występuje w bardzo wielu wersjach zróżnicowanych pod względem długości przestrzeni ładunkowej, ładowności i liczby pasażerów. Masz do wyboru trzy rozstawy osi, cztery długości ramy, napęd na przednie lub tylne koła, pojedyncze lub podwójne tylne koła (w zależności od modelu) oraz pojedynczą lub podwójną kabinę.

Seria podwozi z kabiną wyróżnia się niezwykłą wszechstronnością, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Modele z krótkim rozstawem osi, napędem na przednie koła i niewielkim promieniem skrętu są idealne do jazdy po mieście. Nieco dłuższa wersja ze średnim rozstawem osi może mieć napęd na przednie lub tylne koła. Modele z długim rozstawem osi charakteryzują się największą przestrzenią ładunkową, przez co świetnie sprawdzają się przy najcięższych pracach.

 

Galeria