Ford Transit Custom

previous arrow
next arrow
Slider
WersjaCena
Vanod 73 030 zł (netto)
Kombiod 99 110 zł (netto)
Cennik Transit Custom Van Cennik Transit Custom Kombi

Najlepszy średni samochód dostawczy w testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium!

Nowy Ford Transit Custom

Dzięki niemu zwiększysz efektywność pracy i zrobisz dobre wrażenie na klientach. Skorzystaj z niezwykłych możliwości, jakie daje samochód, który zdobył tytuł najlepszego samochodu w kategorii średni samochód dostawczy w roku 2019.

Transit Custom to średniej wielkości model z nowej rodziny Forda Transit. Dzięki zastosowaniu takich technologii jak ECOnetic, Auto-Start-Stop czy system ładowania regeneracyjnego, charakteryzuje się on najwyższą oszczędnością paliwa w swojej klasie.

Przestronne wnętrze wykonane z wytrzymałych materiałów ułatwia codzienną pracę i może służyć jako mobilne biuro. Przestrzeń ładunkowa należy do największych w swojej klasie i oferuje możliwość wyboru dwóch wysokości dachu (standardowa H1 i wysoka H2), które dostępne są dla obydwu rozstawów osi (L1 i L2).

Każda wersja (Van, Van z podwójną kabiną, oraz Kombi) wyposażona jest w wiele zaawansowanych rozwiązań, w tym w technologię Ford SYNC, która pozwala na obsługę głosową, oraz podłączenie odtwarzacza MP3 lub telefonu komórkowego.

Od połowy 2019 roku dzięki nowemu hybrydowemu modelowi plug-in (PHEV), oraz serii istotnych ulepszeń całej gamy Transit Custom, które zostaną wprowadzone Ford Transit Custom jeszcze bardziej umocni swoją pozycję wiodącego jednotonowego samochodu dostawczego na rynku.

Wprowadzone zmiany obejmują między innymi ulepszoną wersję silnika wysokoprężnego 2.0 EcoBlue Forda, zoptymalizowaną pod kątem oszczędności paliwa i teraz dostępną jako mocniejszy wariant o mocy 185 KM. Transit Custom oferuje również pierwszy w segmencie napęd na olej napędowy z łagodną hybrydą (mHEV), który zapewnia dodatkową poprawę efektywności paliwowej, ze szczególnymi korzyściami w warunkach miejskiego zatrzymania i rozruchu.

Ford Transit Custom wzbogacony będzie również o technologię modemu pokładowego FordPass Connect, która pozwala operatorom flot na lepsze wykorzystanie pojazdu i optymalizację kosztów eksploatacji, a także umożliwia dostęp do szeregu funkcji za pośrednictwem aplikacji mobilnej FordPass, dzięki czemu posiadanie pojazdu i obsługa są łatwiejsze i wydajniejsze.

Galeria

 

 

Nowy Ford Transit Custom Nugget

Transit Custom Nugget to wszechstronny i praktyczny samochód kempingowy, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim podróżującym klientom Forda kochającym tak samo przygody jak i podróżowanie w komfortowych warunkach.

W oparciu o wiodącego na rynku Forda Transita Custom, Nugget i Nugget Plus, korzystają z udoskonalonego, oszczędnego paliwa 2,0-litrowego silnika wysokoprężnego EcoBlue Forda, oraz zaawansowanych technologii, w tym systemu łączności i rozrywki Ford SYNC 3.

Transit Custom Nugget oferuje dobrze wyposażony aneks kuchenny i miejsce do spania dla czterech osób. Nugget Plus o dużym rozstawie osi ma dodatkowo wbudowaną toaletę i umywalkę.

 

Dowiedź się więcej o Nowym Fordzie Transit Custom Nugget

 

Galeria