Ford Transit Custom

Arrow
Arrow
Slider
WersjaCena
Vanod 73 030 zł (netto)
Kombiod 99 110 zł (netto)
Cennik Transit Custom Van Cennik Transit Custom Kombi

Najlepszy średni samochód dostawczy w testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium!

Produkując samochody użytkowe Transit, największą wagę przywiązujemy do użyteczności, kosztów eksploatacyjnych i oczywiście komfortu pracy kierowcy. Nasze przywiązanie do najwyższej jakości doceniają nie tylko użytkownicy z całego świata. Tym razem możliwości Forda Transit Custom okazały się bezkonkurencyjne podczas IV edycji testów Fleet Cars&Vans i spotkały się z uznaniem niezwykle wymagającego, oraz doświadczonego jury.

Ford Transit Custom – nagroda za najlepszy samochód w kategorii Średni Samochód Dostawczy

FORD_Transit_FleetVans2018_953x501_A FordStore AutoNobile

 

Nowy Ford Transit Custom wyznacza nowe standardy w zakresie kosztów użytkowania i ładowności.

Dzięki niemu zwiększysz efektywność pracy i zrobisz dobre wrażenie na klientach. Skorzystaj z niezwykłych możliwości, jakie daje samochód, który zdobył prestiżową nagrodę Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2013.

Transit Custom to średniej wielkości model z nowej rodziny Forda Transit. Dzięki zastosowaniu takich technologii jak ECOnetic, Auto-Start-Stop czy system ładowania regeneracyjnego, charakteryzuje się on najwyższą oszczędnością paliwa w swojej klasie.

Przestronne wnętrze wykonane z wytrzymałych materiałów ułatwia codzienną pracę i może służyć jako mobilne biuro. Przestrzeń ładunkowa należy do największych w swojej klasie i oferuje możliwość wyboru dwóch wysokości dachu (standardowa H1 i wysoka H2), które dostępne są dla obydwu rozstawów osi (L1 i L2).

Każda wersja (Van, Van z podwójną kabiną oraz Kombi) wyposażona jest w wiele zaawansowanych rozwiązań, w tym w technologię Ford SYNC, która pozwala na obsługę głosową oraz podłączenie odtwarzacza MP3 lub telefonu komórkowego.

 

Galeria