Przegląd 4-latków: Ford Motorcraft

Ford Motorcraft – profesjonalny serwis dla samochodów 4-letnich i starszych marki Ford

serwis ford motrocraft 329 zl w FordStore Auto Nobile

Twój Ford zasługuje na profesjonalną opiekę autoryzowanego serwisu. Bez względu na to, ile kilometrów pokonałeś siedząc za jego kierownicą i jakie sytuacje miały do tej pory miejsce – jeżeli Twoje auto ma więcej niż cztery lata, zaopiekujemy się nim w serwisie Ford Motorcraft.

W ramach oferty specjalnej dedykowanej dla aut używanych powyżej czterech lat prowadzimy Ford Motorcraft Service. Naszym klientom oferujemy bogatą ofertę usług serwisowych w atrakcyjnych, korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Motorcraft świadczonymi w warszawskim salonie Auto Nobile.

 

Co obejmuje Motorcraft?

Ford Motorcraft 4+ to program opracowany z myślą o zmotoryzowanych, którzy korzystają z pojazdów marki Ford od minimum czterech lat. Każdy, kto wie, jak ważna dla długoletniej, satysfakcjonującej, oraz bezpiecznej eksploatacji jest bieżąca kontrola, przeglądy, diagnostyka oraz naprawa zainteresuje się ofertą Motorcraft.

Oferta Motorcraft obejmuje ponad 30 czynności przeglądowych, oraz serwisowych w samochodach zarówno osobowych jak i dostawczych.

 

549 PLN - samochody osobowe
z wyłączeniem Mondeo, SMAX/ Galaxy/ modele KUGA z silnikiem 2.0 TDCI.

 

590 PLN - samochody dostawcze
oraz Mondeo/SMAX/GALAXY/modele KUGA 2.0 TDCI.

 

W ich skład wchodzi: 
• wymiana oleju silnikowego zgodnie ze specyfikacją pojazdu,
• wymiana filtra oleju,
• wymiana filtra powietrza,
• 12-miesięczny pakiet pomocy drogowej Assistance12 ważny na terenie całej Europy,
• pieczątka do książki gwarancyjnej potwierdzająca wykonanie przeglądu.

 

Dlaczego warto wybrać Ford Motocraft?

Bez względu na to, czy w Twoim samochodzie wystąpiła awaria czy nadszedł czas na okresową wymianę olejów lub przegląd, wybór Ford Motocraft będzie najlepszą decyzją. Dlaczego?

 • nasi wykwalifikowani mechanicy specjalizują się wyłącznie w pojazdach jednej marki, dlatego całą wiedzę, oraz umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem wykorzystują do pomocy posiadaczom Fordów,
 • Motocraft to pakiety w atrakcyjnych cenach,
 • masz gwarancję najwyższej jakości usług – naprawy przeprowadzane są z użyciem oryginalnych części zamiennych,
 • nie musisz szukać warsztatu, który podejmie się naprawy Twojego samochodu – przyjeżdżając do nas masz pewność, że wyjedziesz całkiem nowym autem.
 •  
   

  Ceny 549 PLN i 590 PLN nie obejmują okresowej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów.
  W ramach programu obowiązują całkowite wyłączenia: Mustang / Focus RS, ST / EDGE/ Ranger / Transit 2.2 EURO VI po 2014 r.