FordStore

previous arrow
next arrow
Slider
FordStore – nowy wymiar obsługi Klienta w salonie Ford

Już od 2015 roku Ford Motor Company realizuje nowy projekt tworzenia obiektów typu FordStore, co oznacza przede wszystkim zaoferowanie najbardziej wymagającym Klientom nowego sposobu poznawania, kupowania i użytkowania pełnej gamy produktów i usług Forda. Powstanie salonów FordStore jest również efektem wykreowania nowej linii prestiżowych modeli Forda czyli Vignale. Właśnie w salonach FordStore powstaje Vignale Lounge, czyli specjalna strefa prezentacji i obsługi z dodatkowym opiekunem. Integralną częścią salonów FordStore będą również strefy zakupu i obsługi Transit oraz klienta biznesowego. Standardowa oferta produktowa dealerów Forda rozszerzona zostanie o modele: nowy Ford Mustang, linia samochodów o sportowych osiągach, w tym Ford Focus RS, a także pełna gama samochód użytkowych Ford Transit oraz SUV-ów marki Ford.

Poznaj ofertę Ford Vignale

Dotychczas powstało ponad 200 salonów FordStore, docelowo do końca roku 2016 ma ich być już ok. 500. Auto Nobile znalazło się w gronie wybranych dealerów i mając na uwadze chęć rozwoju i jeszcze większego zadowolenia swoich Klientów podjęło decyzję o dołączenia do tych najlepszych, którzy mają być wizytówką nowego oblicza firmy Ford.

Przed nami kolejne etapy przemiany. Salony FordStore zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania Klientów i w przyjaznej atmosferze doświadczyć „prawdziwego zakupu”, np. po zapoznaniu się z ofertą online.

Nasz salon zostanie podzielony na wyraźnie oznaczone sekcje o łatwych do zrozumienia nazwach. W strefie „witamy” z oznaczeniami „zapytaj mnie” nastąpi powitanie odwiedzających salon przez pracowników recepcji. Kwestie serwisowe będą realizowane w strefie „opieka”, natomiast w strefie „odkrycia” Klient w szybki i przystępny sposób, przy wykorzystaniu elektronicznych urządzeń mobilnych, np. tabletów, a także tradycyjnych, jak broszury, próbki lakierów, materiałów wykończeniowych a także osobistego wyświetlacza materiałów wideo 3D przejdzie przez proces konfiguracji wybranego modelu Forda i zobaczy go w skali 1:1.

Salony FordStore będzie odróżniała również dużo szersza oferta i tym samym ekspozycja samochodów Forda. Modele będą prezentowane tematycznie czy segmentowo, co ułatwi Klientowi ich szybkie rozpoznanie i porównanie. Obok siebie staną na przykład SUV-y Kuga, EcoSport i nowy Edge. Razem prezentowane będą również modele o wysokich osiągach, jak nowy Ford Focus RS, Focus ST i Fiesta ST. Wreszcie w salonach w Polsce i Europie zagości na stałe Ford Mustang, teraz dokładnie w jego najnowszej odsłonie po 50 latach produkcji jest dostępny również w Europie. Najważniejszym elementem oferty FordStore są i będą jednak oczywiście modele z linii Vignale, czyli specjalne zaprojektowane ekskluzywne wersje Forda Mondeo Vignale, Kuga Vignale, S-Max Vignale i nowy Ford Edge Vignale.

Zapraszamy serdecznie, przyjdź i poznaj nowy wymiar Forda w salonie FordStore Auto Nobile!