Wyróżnienia dla Serwisu Ford Auto Nobile

Rok 2017 przyniósł naszej firmie, a w szczególności działowi Serwisu Mechanicznego, dwa bardzo ważne i uznane branżowo wyróżnienia.

  • Nagroda "Mobilizator" PZWLP (Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów w kategorii "Najlepszy serwis napraw mechanicznych" - Auto Nobile, poza laureatem, znalazło się w gronie najwyżej ocenianych serwisów i tym samym zyskało II nagrodę. Nominowani do nagród PZWLP, uznawanych za jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień na rynku flotowym w Polsce, są oceniani w 2 – etapowych konkursach: na podstawie nominacji firm należących do organizacji oraz ocen przyznawanych według precyzyjnych, co roku aktualizowanych kryteriów. Dziękujemy za tak prestiżowe wyróżnienie - jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskim rynku flotowym.

 

  • II miejsce wśród serwisów mechanicznych sieci dealerskiej Ford w Polsce - to bardzo istotne wyróżnienie, które potwierdza realizację wyznaczonych celów na bardzo wysokim poziomie. Konkurs "Autoryzowany serwis mechaniczny", edycja 2017, miała na celu podwyższanie standardów i koncentrację dealerów/serwisów na lepszych wynikach w obszarze serwisowym i obsługi posprzedażnej. Rywalizacja pomiędzy stacjami ASO Ford trwała przez cały rok, a wyłonieni zwycięzcy mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w wielu ocenianych obszarach, np. badaniu tajemniczego klienta, realizacji celów sprzedażowych w serwisie, udziału w olimpiadzie i programie szkoleń technicznych Ford, itp. Dziękujemy za zaangażowanie naszego zespołu serwisowego i cieszymy się z obecności w gronie NAJLEPSZYCH.