Wyprzedaż rocznika 2018!!!

Już teraz bogato wyposażone modele Forda w wyprzedaży rocznika 2018!!!


Przyjdź i wybierz swojego Forda, zanim zrobi to ktoś inny.


rabat do 19 600 PLN* na modele z rocznika 2018.

 

 

     mondeo Ford Mondeo 

      rabat do 12 000 PLN*

ford-ecosport-autonobile      Ford EcoSport

      rabat do 10 000 PLN**

ford-kuga-autonobile      Ford Kuga

     rabat do 19 600 PLN**

 

 

Ford to marka, która cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów ze względu na niezawodne auta oraz wprowadzanie coraz nowszych rozwiązań technologicznych, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Rynek samochodów używanych cieszy się dużą konkurencją. Jednak dla tych, którzy chcą stać się pierwszymi właścicielami Forda, dobrą okazją do zakupu wymarzonego modelu jest wyprzedaż rocznika. Zima to gorący sezon dla łowców okazji, którzy poszukują auta w promocyjnych cenach. Podczas wyprzedaży są one dużo niższe niż w ciągu roku, dzięki czemu oszczędności mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy. Nasz salon również organizuje coroczną wyprzedaż Forda, oferując w pełni wyposażone modele aut w atrakcyjnych warunkach cenowych.

Wyprzedaż rocznika

Głównym kryterium, które wpływa na obniżkę ceny, jest rok produkcji. Dlatego organizując wyprzedaż rocznika, oferujemy klientom wybrane egzemplarze aut, ustępując tym samym miejsca nowszym modelom. Nie oznacza to, że auta z tej oferty są niepełnowartościowe lub niższej jakości. Jednak jeżeli zależy Ci na konkretnym modelu Forda, który objęty jest ofertą wyprzedaż rocznika, powinieneś się śpieszyć, gdyż ilość wybranych egzemplarzy jest ograniczona. Korzystając z promocji, masz możliwość doboru dodatkowego wyposażenia oraz skonfigurowania auta do swoich oczekiwań, dlatego w pakiecie otrzymujesz od nas ten sam zakres usług, co w przypadku sprzedaży w cenie regularnej. Sezonowa wyprzedaż Forda to bez wątpienia niespotykana okazja dla cierpliwych, którzy przez cały rok czekali na obniżki, aby nabyć wybrany przez siebie model w znacznie niższej cenie.

Po więcej szczegółów oferty zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu FordStore, który znajduje się na terenie miasta Warszawa. Jesteśmy pewni, że wyprzedaż rocznika będzie stanowiła dla Ciebie niepowtarzalną okazję do zakupu nowego samochodu w korzystnej cenie i wyjedziesz od nas jako właściciel wymarzonego auta. Wyprzedaż Forda obejmuje najbardziej rozchwytywane modele poprzedniego sezonu, dlatego na pewno znajdziesz u nas propozycję, która sprosta Twoim oczekiwaniom.


Nie zwlekaj i zapytaj Naszego doradcę ds. sprzedaży o wybrany model

* Korzyść finansowa wyliczona jest dla Forda Mondeo w wersjach Trend, Edition, ST-Line, Titanium, Titanium Hybrid i Vignale. Zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Zużycie paliwa oraz emisja CO2: Ford Mondeo Vignale, 5dr., 2.0 EcoBoost 203 KM, A6, Euro 6.0; 7.3 l/100 km, 169 g/km (zgodnie z rozporządzeniem WE 715/2007 z późniejszymi zmianami w WE 692/2008, cykl mieszany).
** Korzyść finansowa wyliczona jest dla Forda EcoSport w wersji ST-Line (z wyłączeniem silnika 1.0 EcoBoost 125 KM, M6, Euro 6.0). Zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Zużycie paliwa oraz emisja CO2: Ford EcoSport 1.0 EcoBoost 125 KM, M6, Euro 6.2; 5.3-5.5 l/100 km, 119-125 g/km (zgodnie z rozporządzeniem WE 715/2007 z późniejszymi zmianami w WE 692/2008, cykl mieszany).
*** Korzyść finansowa wyliczona jest dla Forda Kuga, 1.5 EcoBoost 150 KM w wersjach Edition, Titanium, ST-Line i Vignale. Zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Zużycie paliwa oraz emisja CO2: Ford Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM, M6, Euro 6.2; 7.5-7.8 l/100 km, 169-177 g/km (zgodnie z rozporządzeniem WE 715/2007 z późniejszymi zmianami w WE 692/2008, cykl mieszany).