Nagrody flotowe dla marki Ford

nagrody dla Forda - oferta dla firm FordStore Auto NobileSukces goni sukces.

Marka Ford została wyróżniona aż 4 prestiżowymi nagrodami podczas 2 prestiżowych plebiscytów branży flotowej, których celem jest promowanie najlepszych w Polsce samochodów i usług motoryzacyjnych dla firm. Specjaliści ds. flot firmowych, partnerzy i przedsiębiorcy docenili kompleksowość i bezkonkurencyjną jakość oferowanych przez firmę Ford usług, a także możliwości auta do zadań specjalnych.

nagrody dla Forda - oferta dla firm FordStore Auto Nobile

Fleet Derby 2017 - to była już szósta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest prezentacja  i promocja on-line wszystkich zgłoszonych w poszczególnych kategoriach: produktów i usług dedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowej. Najlepsi w danych kategoriac zostają wyłonieni poprzez głosowanie internetowe.

Tegoroczny plebiscyt przeprowadzony został w terminie od 17 lutego do 10 czerwca 2017 on-line za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl. Każdy manager flotowy i inni przedstawiciele branży motoryzacyjnej, w tym CFM mogli zapoznać się z charakterystyką prezentowanych produktów i usług oraz oddać jeden głos w danej kategorii.

Fleet Awards Polska 2017 - to już 10 lat trwania plebiscytu. Plebiscyt tradycyjnie składa się z 2 integralnych części - głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. Głosowanie internetowe zwyczajowo rozpoczyna proces zbierania głosów w całym Plebiscycie i trwa 30 dni. Wielki Test Flowtowy to największa plenerowa impreza flotowa, kiedy ok. 150 managerów flotowych wciela się w skórę surowych jurorów. Niemalże przez cały dzień,na specjalnie przygotowanych dynamicznych próbach, oceniają pojazdy pod kątem ich użyteczności w firmowych car parkach.

Decyzje fleet managerów oraz wyniki Plebiscytu Fleet Awards Polska od lat przekładają się na decyzje zakupowe w branży i stanowią punkt odniesienia dla licznego grona osób związanych z rynkiem flotowym przy dokonywaniu zapytań i rozstrzygnięć ofertowych.

Tym większym zaszczytem są dla firmy Ford tak liczne zwycięskie tytuły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Forda dla firm.