Ford Transit w ofercie Ford Wynajem

NOWY FORD TRANSIT
od 1279 PLN netto/mies.*
w Ford Wynajem z kompleksową obsługą serwisową w cenie

 

 

Wielkie wsparcie dla Twojego biznesu

Większa ładowność, oszczędne silniki EcoBlue o mocy nawet 185 KM, innowacyjne rozwiązania, takie jak asystent parkowania, tylna kamera z oświetleniem czy światła LED do jazdy dziennej, oraz pierwsza w segmencie technologia Mild Hybrid**. To tylko niektóre benefity, jakie może zaoferować Ci Ford Transit nowej generacji.

Teraz w atrakcyjnej, stałej miesięcznej racie otrzymasz fabrycznie nowy samochód. Dodatkowo pokrywa ona koszty eksploatacyjne – przeglądy czy naprawy serwisowe.

 

  • Okres abonamentu: 24 lub 36 miesięcy
  • Przebieg całkowity: od 60 000 do 150 000 km
  • Kompleksowy serwis
  • Przeglądy i naprawy – wraz z zakupem części i materiałów eksploatacyjnych

 

Sprawdź ratę i skontaktuj się z Naszym Doradcą

Poznaj bliżej Nowego Forda Transit

 

*Wyliczenia dla Forda Transit w wersji Ambiente 2.0 EcoBlue 105 KM M6, 290 L2, na okres 36 miesięcy przy całkowitym przebiegu 90 000 km i opłacie wstępnej 10%. Podana wysokość raty w Programie Ford Wynajem jest kwotą netto. Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Decyzja o wysokości opłaty wstępnej podejmowana jest na podstawie analizy finansowej Klienta.

**Technologia Mild Hybrid dostępna obecnie dla pojazdów Transit kombi z homologacją osobową M1.

Zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) Forda Transit w wersji Ambiente 2.0 EcoBlue 105 KM M6, 290 L2, Euro 6.2: 7.9-8.4 l/100 km, 206-221 g/km.