Ford Praktyczna Akademia – 19 kwietnia

Ford Praktyczna Akademia w Auto Nobile

 

 

 

 

Jako wybrany salon Forda - FordStore Auto Nobile - 19 kwietnia będziemy gospodarzami spotkania Ford Praktyczna Akademia. Ford Polska we współracy z tygodnikiem Polityka uruchomili projekt służący dostarczeniu wiedzy o sprawnym poruszaniu się w skomplikowane, zglobalizowanej gospodarce.

Zapraszamy do zapisywania się, udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosze keirować na adres flota@autonobile.pl. Przy potwierdzeniu obecności prosimy o wybór
dogodnej dla Państwa pory: 9:15 - 14:00 lub 14:00 - 18:15

Uczestnicy posiądą wiedzę na temt prowadzenia biznesu w zglobalizowanej gospodarce, tworzenia scenariuszy wydarzeń w niepewnych czasach oraz kiedy polityka ma realny wpływ na biznes.

Warsztaty będą składać się z panelu analityczno-foresightowego, przygotowanego przez doświadczonych ekspertów Polityki Insight, który pozwoli wykorzystać zdobytą wiedzę przy podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych. Warsztaty pomogą też zdobyć prakrtyczne informacje przygotowane przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych na temat efektywnego i ekonomicznego zarządzania flotami samochodowymi.