Spis telefonów i emaili

Sprzedaż Detaliczna Samochodów Nowych
salon@autonobile.pl

Sprzedaż Flotowa Samochodów Nowych
flota@autonobile.pl

Sprzedaż Samochodów Dostawczych
dostawcze@autonobile.pl
tel. 608 406 021; 662 297 470

Sprzedaż Samochodów Używanych
komis@autonobile.pl

Ubezpieczenia, Kredyty, Leasingi
ubezpieczenia@autonobile.pl

Serwis
serwis@autonobile.pl

Serwis BSC
bsc@autonobile.pl

Części i Akcesoria
czesci@autonobile.pl

Części (sprzedaż hurtowa)
hurt@autonobile.pl

Wynajem Samochodów
bok@autonobile.pl

Księgowość
ksiegowosc@autonobile.pl

Centrum Blacharsko-Lakiernicze
aznn@autonobile.pl

Paulina Gańko
Biuro Obsługi Klienta
22 517 55 01, 660 723 592
bok@autonobile.pl

Aleksandra Szarłat
Biuro Obsługi Klienta
22 517 55 02, 660 467 381
bok@autonobile.pl

Piotr Fabisiak
Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażowej
22 517 55 00
serwis@autonobile.pl

Daniel Wołkow
Doradca serwisowy, Koordynator ds. BSC
22 517 55 14, 660 723 625
d.wolkow@autonobile.pl

Krzysztof Lubański
Doradca serwisowy, Koordynator ds. BSC
22 517 55 32, 660 784 640
k.lubanski@autonobile.pl

Robert Lamparski
Doradca Serwisowy
22 517 55 29, 795 135 354
r.lamparski@autonobile.pl

Paweł Piątek
Doradca Serwisowy
22 517 55 29, 795 135 354
p.piatek@autonobile.pl

Grzegorz Rajczak
Specjalista ds. Gwarancji
22 517 55 37
g.rajczak@autonobile.pl

Andrzej Król
Koordynator ds. Umów Serwisowych
22 517 55 38, 694 445 502
a.krol@autonobile.pl
Maciej Demianiuk
Za-ca Kierownika Działu Części
22 517 55 27, 604 150 854
m.demianiuk@autonobile.pl

Adam Świderski
Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
22 517 55 27
a.swiderski@autonobile.pl

Michał Rogala
Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
22 517 55 26
m.rogala@autonobile.pl

Piotr Aderek
Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
22 517 55 26
p.aderek@autonobile.pl

Wojciech Fortuna
Koordynator Sprzedaży Hurtowej Części
22 517 55 53, 604 967 808
w.fortuna@autonobile.pl

Jacek Maksymowicz
Key Account Manager
22 517 55 22, 604 960 027
j.maksymowicz@autonobile.pl

Mateusz Czarnecki
Kierownik Działu Floty
22 517 55 00, 604 931 003
m.czarnecki@autonobile.pl

Agnieszka Dymowska
Key Account Manager
22 515 55 73, 691 060 261
a.dymowska@autonobile.pl

Michał Antczak 
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 23, 660 724 112
m.antczak@autonobile.pl

Małgorzata Kosmalska
Kierownik Salonu
22 517 55 06, 662 215 799
m.kosmalska@autonobile.pl

Marcin Dobryłko
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych
22 517 55 47, 608 406 021
m.dobrylko@autonobile.pl

Adam Walasek
Key Account Manager Ford Dostawcze
22 517 55 47, 502 072 634
a.walasek@autonobile.pl

Wojciech Zawada
Koordynator Działu Sprzedaży Samochodów
22 517 55 11, 518 686 482
w.zawada@autonobile.pl

Iwona Frączek
Administrator Działu Sprzedaży Samochodów
22 517 55 34
administracja@autonobile.pl

Jacek Maksymowicz
Specjalista ds. Sprzedaży Detalicznej i Flotowej
22 517 55 22, 604 960 027
j.maksymowicz@autonobile.pl

Mateusz Czarnecki
Kierownik Działu Floty
22 517 55 00, 604 931 003
m.czarnecki@autonobile.pl

Michał Antczak 
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 23, 660 724 112
m.antczak@autonobile.pl

Zofia Stoberska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 07, 501 708 710
z.stoberska@autonobile.pl ; salon@autonobile.pl

Piotr Kwiatkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 23, 502 779 615
p.kwiatkowski@autonobile.pl

Małgorzata Kosmalska
Kierownik Salonu
22 517 55 06, 662 215 799
m.kosmalska@autonobile.pl

Jacek Białas
Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych
22 517 55 50, 660 497 416
j.bialas@autonobile.pl 

Beata Kuderska
Specjalistka ds. Sprzedaży Produktów Finansowych
22 517 55 25, 660 497 423
b.kuderska@autonobile.pl

Klaudia Obel
Główna Księgowa
22 517 55 39
k.obel@autonobile.pl

Marzena Grabowska
Księgowa
22 517 55 36
m.grabowska@autonobile.pl

Piotr Pilśnik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
668 123 440
p.pilsnik@autonobile.pl, komis@autonobile.pl

Arkadiusz Szawiejko
Kierownik ds. Zakupów
660 466 428
a.szawiejko@autonobile.pl

Sławomir Graliński
Kierownik AZNN
22 44 86 105, 502 779 556
s.gralinski@autonobile.pl

Joanna Gocławska
Doradca Serwisowy AZNN
22 44 86 102, 660 744 034
j.goclawska@autonobile.pl

Paweł Szczęsny
Doradca Serwisowy AZNN
22 44 86 102, 660 744 036
p.szczesny@autonobile.pl

Adrian Ścibior
Doradca Serwisowy AZNN
22 44 86 101, 668 359 435
a.scibior@autonobile.pl 

Piotr Bartoszuk
Doradca Serwisowy AZNN
22 44 86 103, 660 724 118
p.bartoszuk@autonobile.pl

Piotr Zawiślak 
Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego AZNN
22 44 86 103, 660 497 406
p.zawislak@autonobile.pl

Grzegorz Iwaszko 
Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego AZNN
22 44 86 101, 501 703 252
g.iwaszko@autonobile.pl