Program Ford Business Partner

auto-nobile-dealer-forda-dla-firm-business-partnerProgram Ford BusinessPartner powstał, aby ułatwić właścicielom firm i zarządzającym nimi prowadzenie działalności poprzez zaoferowanie bogatej gamy produktów finansowania pojazdów - od zakupu po wynajem.

Dzięki bliskiej współpracy z Fordem FordStore Auto Nobile może zaproponować swoim Klientom konkurencyjne warunki oferty. Dostosowujemy ofertę tak, aby była elastyczna i zaspokajała indywidualne potrzeby.

Ford BusinessPartner to długoterminowy wynajem samochodów.

Ford BusinessPartner to coś więcej niż pakiet finansowy.  Przystępując do programu pozbywasz się wszystkich czasochłonnych czynności związanych z zarządzaniem i utrzymaniem floty - zyskujesz więcej czasu, by zająć się swoją firmą.

W Ford BusinessPartner płacisz za użytkowanie pojazdu, unikając wszystkich kosztów związanych z faktem bycia jego właścicielem.

Ford BusinessPartner to zarządzanie flotą pojazdów.

Jeżeli nie potrzebujesz finansowania, możemy zaoferować Ci zarządzanie Twoim parkiem samochodowym. W zależności od okresu umowy oraz przebiegu samochodu otrzymujesz stałe miesięczne koszty utrzymania samochodu obejmujące pełną obsługę techniczną, przeglądy okresowe, a także wymianę opon. Twoja firma pokrywa tylko koszty z góry ustalonych miesięcznych opłat. Całe ryzyko jest po stronie Ford BusinessPartner.

Oferta obejmuje kompleksowe zarządzanie flotą, które umożliwi pełną mobilność Twoich pracowników:

  • Pokrywanie wszelkich kosztów związanych z przeglądami czy bieżącymi naprawami
  • Zakup, wymiana i składowanie opon w okresie trwania kontraktu
  • Ubezpieczenie uwzględnione w racie
  • Likwidacja i monitoring szkód komunikacyjnych
  • Assistance 24h
  • Raporty z eksploatacji samochodów
  • Samochód zastępczy w przypadku mechanicznego uszkodzenia samochodu lub wypadku na drodze
  • Karty paliwowe

Sprzedaż i leasing zwrotny

Jeżeli masz już flotę pojazdów, lecz chcesz czerpać korzyści, jakie daje wynajem, doskonałym rozwiązaniem jest sprzedaż i leasing zwrotny z pełną obsługą serwisową. Odkupimy Twoje pojazdy i wynajmiemy je ponownie, usuwając flotę z bilansu Twojej firmy i uwalniając spory kapitał, który możesz zainwestować w swoją działalność.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat programu Ford BusinessPartner