Kontakt

Sprzedaż flotowa

Mateusz Czarnecki
Kierownik Działu Floty
22 517 55 07, 604 931 003
m.czarnecki@autonobile.pl

Jacek Maksymowicz
Key Account Manager
22 517 55 22, 604 960 027
j.maksymowicz@autonobile.pl

Agnieszka Dymowska 
Key Account Manager
22 515 55 73, 691 060 261
a.dymowska@autonobile.pl

Michał Antczak 
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
22 517 55 23, 660 724 112
m.antczak@autonobile.pl

Małgorzata Kosmalska
Kierownik Salonu
22 517 55 06, 662 215 799
m.kosmalska@autonobile.pl

Marcin Dobryłko
Kierownik działu sprzedaży samochodów dostawczych
517 55 47, 608 406 021
m.dobrylko@autonobile.pl

Adam Walasek
Key Account Manager - Samochody Dostawcze
517 55 10, 502 072 634
a.walasek@autonobile.pl

Andrzej Król
Koordynator ds. umów serwisowych
517 55 38, 694 445 502
a.krol@autonobile.pl

Daniel Wołkow
Koordynator ds. BSC
517 55 14, 660 723 625
d.wolkow@autonobile.pl