Kolizja – co robić?

Znane powiedzenie mówi: „wypadki chodzą po ludziach” i oczywiście te drogowe tez nam się zdarzają. Niezależnie od tego czy jest to niewielka stłuczka czy niestety poważniejsza kolizja zdarzenie takie wiąże się z dużym stresem i często nieporadnością w jego rozwiązaniu.

Warto w takim momencie mieć pod ręką formularz szkody pozwalający spisać oświadczenie o przebiegu zdarzenia.

W zależności od powagi zajścia, a czasami nawet niespodziewanej awarii, możecie Państwo potrzebować jedynie rzetelnego wykonania naprawy blacharsko-lakierniczej ale może również zdarzyć się konieczność wezwania pomocy drogowej. W sytuacji posiadania ubezpieczenia AC (AutoCasco) możecie Państwo skorzystać z pomocy Assistance ubezpieczyciela lub wezwać jakąkolwiek znaną Wam lub poleconą pomoc drogową, jak choćby naszą - Auto Nobile, dostępną całą dobę pod nr telefonu 604 963 002.

Jako użytkownikom samochodów Ford przysługuje Państwu również nieodpłatnie możliwość skorzystania z usługi FordPomoc. Działa ona również przez całą dobę. Aby uzyskać wsparcie wystarczy zgłosić zdarzenie mailem lub telefonicznie:

Telefon FordPomoc: +48 22 522 27 27

e-mail FordPomoc: fordpomoc@ford-polska.pl

Jeśli zdarzenie drogowe nie wymagało wsparcia zewnętrznego a w grę wchodzi jedynie przywrócenie Waszego Forda do stanu idealnego zapraszamy do naszego Centrum Blacharsko-Lakierniczego czyli Autoryzowanego Zakładu Naprawy Nadwozi Ford (AZNN Ford) zlokalizowanego przy ul. Trakt Brzeski 97, 05-077 Zakręt, tel. 22 448 61 00

Lokalizacja Centrum Blacharsko-Lakierniczego Ford Auto Nobile:

Miejscowość Zakręt graniczy z Warszawą w kierunku wyjazdu na trasę na Lublin i Terespol. Odległość od centrum miasta ok. 20 km

Serwis blacharsko-lakierniczy Ford Auto Nobile zobaczycie Państwo po wyjeździe z miejscowości Wesoła, ok. 2 km za rozjazdem na Lublin po prawej stronie drogi.

Współrzędne GPS w/g google.pl : 52.221755, 21.273530

Współrzędne GPS w/g automapa.pl : E 21:16:26 N 52:13:17