Centrum Blacharsko-Lakiernicze

Slider

Nasze Centrum Blacharsko-Lakiernicze to inaczej Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi (AZNN), który powstał w roku 2005 jako kolejny krok w rozwoju firmy w kierunku świadczenia swoim Klientom kompleksowej obsługi.

Funkcjonujący do tego momentu serwis mechaniczny został szeroko rozbudowany o usługi blacharsko-lakiernicze i wiele innych. Już w dwa lata później Zakład został bardzo wysoko oceniony na tle wszystkich stacji serwisowych Forda i uzyskał II miejsce w konkursie na najlepszy Autoryzowany Zakład Naprawy Nadwozi w roku 2007.

Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów w Polsce. W AZNN Auto Nobile możliwe jest również wykonywanie kontroli i przeglądów serwisowych oraz wszystkich innych napraw mechanicznych. Teraz w jednym miejscu Klient zostawia i odbiera gotowy samochód niezależnie od zakresu prac.

Centrum balcharsko-lakiernicze posiada autoryzacje firmy Ford, wykonuje jednak również usługi na indywidualne zapytania dla innych marek samochodowych.

Zakres usług obejmuje m.in.:

  1. Wszystkie naprawy powypadkowe, mechaniczne dla samochodów Ford, Volvo i innych marek
  2. Możliwość rozliczeń bezgotówkowych
  3. Odkup za gotówkę uszkodzonych samochodów
  4. Samochód zastępczy na czas naprawy
  5. Przyjmowanie szkód komunikacyjnych
  6. Części zamienne
  7. Pomiary płyty podłogowej
  8. Montaż i wymianę szyb
  9. Montaż i wymianę zamków

Gwarantujemy krótkie terminy napraw oraz miłą i fachową obsługę. Naprawa Twojego samochodu u nas przebiegnie gładko i sprawnie.